Hlavní stránka
Vyplujte s Trajekty.com na Mini Cruise Kodaň – Oslo

Vyplujte s Trajekty.com na Mini Cruise Kodaň – Oslo

Zažijte luxus a dobrodružství s naší mini cruise a objevte krásy severní Evropy

Chcete zažít jedinečnou dovolenou, která kombinuje pohodlí, dobrodružství a dechberoucí scenérie? Na Trajekty.com vám s radostí představujeme naši novou exkluzivní nabídku: mini cruise z Kodaně do Osla. Přidejte se k nám a objevte kouzlo Skandinávie!

 

Výjimečný zážitek s Trajekty.com

Na Trajekty.com se specializujeme na nezapomenutelné zážitky a naše mini cruise z Kodaně do Osla není výjimkou. Vydejte se na dvoudenní plavbu po Baltském moři, kde luxusní loď se všemi moderními vymoženostmi bude vaším domovem. Užijte si pohodlí prostorných kajut a prvotřídní gastronomii, která uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

 

Komfort a pohostinnost na Palubě

Naše lodě jsou vybaveny nejmodernějším zařízením a poskytují špičkový servis. Relaxujte v luxusních lázních, užijte si wellness procedury nebo si zacvičte ve fitness centru s výhledem na moře. Na palubě najdete také širokou nabídku restaurací, kde ochutnáte tradiční severskou kuchyni i mezinárodní speciality.

 

Fascinující destinace

Kodaň – Využijte čas před vyplutím k prozkoumání dánského hlavního města. Navštivte ikonickou Malou mořskou vílu, procházejte se malebným Nyhavn nebo obdivujte moderní stavby včetně slavné opery.

Oslo – Po připlutí do norské metropole vás čeká město plné kulturních zážitků a přírodních krás. Navštivte slavný Vigelandův park, zajímavá muzea jako Fram Museum nebo Muzeum vikingských lodí a vychutnejte si nádherný výhled z pevnosti Akershus.

 

Aktivity pro každého

Naše mini cruise nabízí bohatý program aktivit pro děti i dospělé. Dětský klub zajišťuje zábavu pro nejmenší cestovatele, zatímco dospělí si mohou vyzkoušet štěstí v kasinu, zúčastnit se tematických večerů nebo si užít živou hudbu a taneční vystoupení.

 

Nezapomenutelné zážitky s Trajekty.com

Ať už hledáte romantický únik ve dvou, rodinnou dovolenou plnou zábavy nebo dobrodružství s přáteli, naše mini cruise z Kodaně do Osla vám poskytne nezapomenutelné zážitky. Vydejte se s námi na tuto jedinečnou cestu a objevte krásy Skandinávie z paluby luxusní lodi.

 

Rezervujte ještě dnes!

Pro více informací nám zanechte  vzkaz na telefonní lince 576 130 840 nebo vyplňte formulář na naší hlavní stránce. Můžeme Vám cestu naplánovat podle Vašich potřeb - není problém například zpáteční trasa nebo cesta v opačném směru. A Váš vůz samozřejmě můžete vzít s sebou!