Hlavní stránka
Skupiny

Skupiny

Zajišťujeme skupinové rezervace trajektů pro zájezdy cestovních kanceláří, autobusové dopravce a kolektivy na všech hlavních trasách v Evropě.

Nabízíme zvýhodněné skupinové ceny pro autobusy včetně cestujících osob zejména při cestách trajektem na ostrovy ve Středomoří, do Anglie a do Skandinávie. Na některých trasách mají řidiči na trajektu ubytování v kajutě a stravu zdarma, dále některé lodní společnosti poskytují osoby zdarma při určitém počtu cestujících. Každá trajektová společnost má specifické přepravní podmínky.

Trajekty pro skupiny doporučujeme rezervovat s velkým předstihem, ať už kvůli ceně či kapacitě na lodích. Při včasné rezervaci bývá často výhodnější cena a větší dostupnost termínů i preferovaných typů kajut. Rezervaci skupin lze většinou bezplatně držet až do 5 týdnů před termínem odplutí.

Rádi vám pomůžeme s výběrem trasy i trajektové společnosti, zašleme skupinový ceník, vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci a provedeme nezávaznou rezervaci.

Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře, zašlete nám poptávku emailem na trajekty@orbislink.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. +420 222 713 456.