Hlavní stránka
Skupiny

Skupiny

Zajišťujeme skupinové rezervace trajektů pro zájezdy cestovních kanceláří, autobusové dopravce a kolektivy na všech hlavních trasách v Evropě.

Nabízíme zvýhodněné skupinové ceny pro autobusy včetně cestujících osob zejména při cestách trajektem na ostrovy ve Středomoří, do Anglie a do Skandinávie. Na některých trasách mají řidiči na trajektu ubytování v kajutě a stravu zdarma, dále některé lodní společnosti poskytují osoby zdarma při určitém počtu cestujících. Každá trajektová společnost má specifické přepravní podmínky.

Trajekty pro skupiny doporučujeme rezervovat s velkým předstihem, ať už kvůli ceně či kapacitě na lodích. Při včasné rezervaci bývá často výhodnější cena a větší dostupnost termínů i preferovaných typů kajut. Rezervaci skupin lze většinou bezplatně držet až do 5 týdnů před termínem odplutí.

Rádi vám pomůžeme s výběrem trasy i trajektové společnosti, zašleme skupinový ceník, vypracujeme konkrétní cenovou kalkulaci a provedeme nezávaznou rezervaci. Máme přístup do rezervačních systémů desítek lodních společností a rezervaci pro vás rádi zajistíme. Obraťte na nás telefonicky na číslo 576 130 840 nebo vyplňte formulář na naší hlavní stránce. Ozveme se Vám zpět nejpozději do druhého pracovního dne.

 

Co Vám můžeme nabídnout a jaké jsou naše výhody oproti konkurenci:

 

- bezkonkurenční ceny, k cenám našich partnerů si neúčtujeme žádné další příplatky
- individuální přístup a poradenství na základě našich dlouholetých zkušeností
-   možnost platby v CZK i EUR
- v případě Vašeho zájmu vystavení daňového dokladu (faktury) podle Vašich požadavků
- možnost pojištění storna při neuskutečnění cesty
- možnost kombinace různých tras (zážitkové a okružní plavby apod.)
- možnost zajištění i dalších souvisejících cestovních služeb (přeprava, ubytování, apod.)