Hlavní stránka

O nás

Orbis Link je přední cestovní kancelář, která se specializuje výhradně na námořní cestování. Od roku 1997 prodáváme trajektové lístky pro individuální cestovatele, zajišťujeme trajektovou přepravu pro autobusové zájezdy a prodáváme námořní okružní plavby na výletních lodích po celém světě.


Díky dlouholetým osobním zkušenostem s trajekty vám poradíme při plánování vašich cest a zajistíme rezervaci u vybrané trajektové společnosti.

Naše hlavní partnerské trajektové společnosti

Moby Lines, Grandi Navi Veloci, Corsica & Sardinia Ferries, DFDS, Stena Line, Smyril Line, TT-Line, Scandlines, Color Line.


Dále se specializujeme na lodní zájezdy - okružní plavby na výletních lodích, zejména ve Středomoří, severní Evropě a Karibiku. Od roku 2005 jsme generálním zástupcem lodní společnosti Costa Cruises pro Českou republiku. Kompletní informace o okružních plavbách a přehled všech plaveb Costa naleznete na našem webu www.costa.cz


Naše hlavní partnerské lodní společnosti Costa, MSC, Carnival, Princess, HAL, Celestyal, Royal Caribbean, Celebrity Cruises.
Kompletní přehled okružních plaveb naleznete na našem webu www.okruzniplavby.cz