Hlavní stránka
Scandlines na cestě k trvalé udržitelnosti

Scandlines na cestě k trvalé udržitelnosti

inovace na trase Rostock-Gedser

Mimořádná zpráva ze srdce severní Evropy! Jak jsme měli možnost aktuálně sami vyzkoušet, společnost Scandlines inovuje své ikonické trajektové linky Rostock-Gedser a Puttgarden-Rødby. Nastanovuje tak nové standardy pohodlí, efektivity a udržitelnosti v oblasti cestování po Baltském moři.

 

V rámci odvážného kroku směrem k ekologičtější budoucnosti představuje společnost Scandlines nejnovější přírůstek do své flotily: nejmodernější ekologické trajekty, navržené tak, aby minimalizovaly dopad na životní prostředí, aniž by to bylo na úkor pohodlí nebo výkonu. Tato plavidla, jejichž jádrem je inovativní hybridní technologie, představují významný krok vpřed v rámci trvalého závazku společnosti k udržitelnému cestování po moři v souladu s principy Green Deal.

 

Společnost Scandlines se navíc zavázala modernizovat svá přístavní zařízení, aby lépe sloužila potřebám cestujících. Díky modernizované infrastruktuře a lepší dostupnosti budou terminály v Rostocku a Gedseru poskytovat efektivnější a pohodlnější cestování pro všechny.

 

V případě Vašeho zájmu o zajištění rezervace na cestě do Skandinávie nám zanechte kontakt  na telefonní lince 576 130 840 nebo vyplňte formulář na naší hlavní stránce.